przeprowadzki mainz

Przeprowadzki Transport Mainz

Jeżeli planujesz przeprowadzkę z Niemiec do Polski i wybrałeś Mainz, zapoznaj się z naszą ofertą przeprowadzek Mainz oraz krótką charakterystyką miasta.

 Mainz to miasto w zachodnich Niemczech, stolica kraju związkowego Nadrenia-Palatynat. To malownicze miasto położone nad Renem, w dolinie między winnicami i zamkami. Filarem gospodarki w danym regionie jest przemysł chemiczny, farmaceutyczny, spożywczy a także branża motoryzacyjna. W Mainz swoją siedzibę posiada znana niemiecka telewizja ZDF. Najbardziej znaną postacią historyczną w danym regionie jest Johannes Gutenberg, wynalazca pierwszej przemysłowej metody druku na świecie. W mieście znajduje się pomnik Gutenberga na Gutenbergplatz , Muzeum Gutenberga oraz Uniwersytet Johannesa Gutenberga w Moguncji. Moguncja to również największy region uprawy winorośli w Niemczech dlatego co kilka razy w roku odbywa się tam festwial wina.

 Organizujemy kompleksowe przeprowadzki Polska Niemcy. Jakie informacje są nam potrzebne do wstępnej wyceny przeprowadzki Mainz

  • odległość na trasie Polska – Niemcy, między punktem załadunku a rozładunku
  • lista rzeczy do transportu Mainz –Polska
  • warunki w miejscu rozładunku/załadunku, czyli liczba pięter, dostępność winy
 Wypełnij formularz wyceny przeprowadzki Polska Mainz.