Materiały do przeprowadzki

Podstawowym elementem na etapie przygotowania do przeprowadzki jest zgromadzenie odpowiedniego rodzaju oraz ilości materiałów pakowych, które pomogą w prawidłowym zabezpieczeniu  transportowanego mienia. Dostarczenie materiałów jak i pakowanie można zlecić firmie przeprowadzkowej,  która zajmie się tym szybko i fachowo. Jest to droższe rozwiązanie jednak pozwala zaoszczędzić czas i uniknąć błędów możliwych w przypadku samodzielnego pakowania. Decydując się na tańsze rozwiązanie ,czyli samodzielne pakowanie, należy zaopatrzyć się w następujące materiały:
Kartony i inne materiały do przeprowadzki

Kartony.Do przewozu lekkich przedmiotów wystarczą kartony z trój-warstwowej tektury, w przypadku cięższych przedmiotów kartony z pięcio-warstwowej tektury, z uchwytami. Najlepiej zakupić kartony różnej wielkości. Oszacowanie niezbędnej liczby kartonów jest trudne, dlatego warto kupić nieco więcej , a pozostałe, niewykorzystane zwrócić do punktu sprzedaży.

Folia bąbelkowa. Do zabezpieczenia mebli, sprzętów elektronicznych oraz delikatnych szklanych przedmiotów. Zapewnia ochronę przed uszkodzeniem, stłuczeniem i niweluje wstrząsy.

Folia stretch. Zapewnia ochronę przed zarysowaniem.

Koce przeprowadzkowe.Do zabezpieczenia mebli, szklanych przedmiotów, sprzętów RTV/AGD przed uszkodzeniem i porysowaniem. Szczególnie pomocne podczas transportu. Dostępne w różnych rozmiarach, są wielokrotnego użytku.

Narożniki ochronne. Tekturowe lub piankowe. Pozwalają zabezpieczyć krawędzie i narożniki mebli oraz sprzętów.

Papier pakowy/Gazety.Wykorzystywany głównie do zabezpieczenia obrazów, porcelanowej zastawy, wazonów i innych szklanych przedmiotów przed rozbiciem lub porysowaniem.

Worki foliowe. Do przetransportowania odzieży, ręczników, pościeli, zasłon i innych podobnych rzeczy niewymagających szczególnego zabezpieczenia.

Plastikowe pojemniki.wynajmowane przez wiele firm przeprowadzkowych. Pojemniki z pokrywą i możliwością plombowania.Wykorzystywane zamiast kartonów, zapewniają większą wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas transportu.

Etykiety na kartony.Podpisanie kartonów znacznie ułatwi zachowanie porządku podczas pakowania oraz rozpakowywanie w nowym miejscu.

Taśmy samoprzylepne. Dyspenser do taśmy. Marker

Tak skompletowany zestaw pozwala zapakować przedmioty, tak aby nie uległy one uszkodzeniu w trakcie przeprowadzki.Jeżeli nie ma czasu na zakup materiałów i samodzielnie pakowanie, zwróć się do nas. Dostarczymy odpowiednią ilość wysokiej jakości materiałów pakowych oraz spakujemy i zabezpieczymy cały dobytek. W naszej ofercie znajduje się również montaż i demontaż mebli.Zapytaj o ofertę